Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
ÜLDINFO - AJALUGU

AJALUGURAPLA KORVPALLIKOOL AJATELJEL

1996- Rapla Spordikooli kõrvale loodi Korvpalliklubi “Rapla“, mida saab lugeda Rapla Korvpallikooli eelkäijaks. Alustati tütarlaste treenimisega.

2001– liideti Rapla Spordikooli korvpalliosakonna rühmad ja hakati tegelema nii neidude kui noormeeste treenimisega. Rapla linnaga sõlmiti leping õppe- ja treeningtöö müügiks.

2002- sõlmiti leping kohaliku omavalitsusega Rapla Spordihoone haldamiseks.

2004– loodi uus juriidiline üksus MTÜ Rapla Korvpallikool.

2006 – Rapla Korvpallikooli võistkonnad osalevad Eesti Noorte Meistrivõistlustel kõikides vanuseklassides nii poiste kui tüdrukute hulgas.

2008– Eesti Haridus- ja teadusministeerium registreeris Eesti Hariduse Infosüsteemis erahuvikooli Rapla Korvpallikool ja kooli õppekava „Korvpall“.

2010– Rapla Korvpallikooli esindusmeeskond osaleb esmakordselt Eesti Meistriliigas

2012- Rapla Korvpallikooli esindusnaiskond osaleb esmakordselt Eesti Meistriliigas. 

TÄHTSAMAD SAAVUTUSED 1996-2015

MIKS RAPLA KORVPALLIKOOL ON ERILINE?

·  Rapla Korvpallikool on ainus tervikliku püramiidiga korvpalliklubi Eestis. Meil on treeninggrupid/võistkonnad alates esimesest klassist kuni meistriliigani nii poiste kui tüdrukute osas.

·  Korvpallikoolis töötab 8 Eesti Olümpiakomitee poolt atesteeritud treenerit, kellest 5 on kõrgharidusega.

Meie treenerid on korduvalt valitud Eesti parimate noortetreenerite hulka ja nad on töötanud Eesti noortekoondistega.

·  Igal aastal kuulub meie õpilasi Eesti noortekoondistesse ning meie kasvandikke on jõudnud nii naiste kui meeste rahvuskoondistesse.

·  Rapla Korvpallikooli õpilased on osalenud turniiridel ja laagrites Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Venemaal, Valgevenes, Poolas, Sloveenias, Itaalias, Kanadas ja USA-s.

·  Lisaks treeningutele ja võistlustele on Korvpallikoolil ridamisi traditsioonilisi üritusi, mida üheskoos aastast-aastasse ette võetakse.

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis