Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
PÜHAPÄEVAL VIIMANE KODUMÄNG! VÕITLEME PRONKSILE!

PÜHAPÄEVAL VIIMANE KODUMÄNG! VÕITLEME PRONKSILE!

 

Ja ongi juba kätte jõudnud aeg, mil üks suurepärane korvpallihooaeg on jõudmas lõpusirgele. Juba pühapäeval, 5. mail, algusajaga 18:00 peab TYCO Rapla oma viimase kodumängu. Ja see ei ole lihtsalt mäng, vaid algab heitlus Eesti Meistrivõistluste pronksmedalile. Just nagu eelmiselgi hooajal on Rapla vastaseks medaliheitluses BC Rakvere Tarva meeskond. Kui aasta tagasi rahuldus Rapla neljanda positsiooniga, siis seekord on medal kindaks sihiks silme ees.

Poolfinaalseerias pakkus TYCO Rapla igal juhul medaliväärilise lahingu, kuid et reaalselt pronksised autasud kaela saada, tuleb samasugust võidujanu näidata ka BC Tarva vastu. Lisaks meeskonnale on kogu play-off seerias suurepärase esituse teinud ka TYCO Rapla fännid ja poolehoidjad. Tänamaks fännide tehtud tööd, on hooaja viimane kodumäng just TYCO Rapla fännidele pühendatud!

Ei ole lisada muud, kui et ole kohal HELESINISES ja paneme üheskoos Sadolin Spordihoone mahutavuse ja mürataluvuse proovile !!! „Lumesadu“ seekord Sadolin Spordihoonet ei üllata, kuid toimub palju muud meeldejäävat ja ainulaadset! Kohtumise lõpul toimub ka traditsiooniline fännide ja meeskonna ühispilt, te ju ei tahaks jääda eemale?!

Kui kodumängud on selleks hooajaks ajalugu, siis Rakvere poole tuleb suund võtta 8. mail. Kohtumine Rakvere Spordihallis algab kell 19.00!

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis