Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
EESTI NOORTEKOONDISED SÕITSID NORDIC CHAMPIONSHIP-ile

EESTI NOORTEKOONDISED SÕITSID NORDIC CHAMPIONSHIP-ile

7. mai varahommikul alustasid Eesti U16 ja U18 koondised teekonda Rootsi, kus eeloleval nädalavahetusel peetakse rahvuskoondiste vaheline turniir nii noormeestele kui ka neidudele. Lisaks korraldajatele rootslastele saavad Eesti pallurid mõõtu võtta Soome, Norra ja Taani esindustega.

Koondise dressid tõmbavad selga ka  Rapla Korvpallikooli õpilased. U-18 tütarlaste rivistusse kuuluvad Marie Roosalu ja Kaari Kamp, U-16 tüdrukuid esindavad Laura Marleen Reissar ja Hanna Maria Uusmees ning U-16 noormeeste võistkonda on end mänginud Ivalo Pajumets.

Lisaks, sõidab reedel, 10.mail,  Rootsi ka Eesti U-21 neidude koondis, kes peab seal kaks sõpruskohtumist rootslastega. Loomulikult leidub ka selles esinduses Rapla mängijad – koosseisu kuuluvad Eliise Pajumets ning Kristel Viljus.

Täpse mängugraafikuga on võimalik tutvuda siin ja online ülekanded leiab Rootsi Korvpalliliidu kodulehelt

Olgu ka ära mainitud, et koduseks EM-turniiriks valmistuv U-20 noormeeste koondis alustab ettevalmistusega maikuu lõpus. 15 kandidaadi seas on 5 TYCO Rapla mängumeest - Rait-Riivo Laane, Martin Paasoja, Rauno Nurger, Kaarel Traumann ja Martin Jurtom.

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis