Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
IGA ASI TULEB OMAL AJAL!

IGA ASI TULEB OMAL AJAL!

Eile, 12. mai, õhtupoolikul sai selgeks tõsiasi, et TYCO Rapla meeskonna tähelepanuväärne hooaeg medalitega ei tipnenud. Otsustavas kolmandas pronksikohtumises jäädi koduväljakul mänginud BC Rakvere Tarvale alla 75:57.

Atmosfäär Rakvere Spordihallis oli tõeliselt tuline ja õhus oli tunda justkui finaalipinget. Pealtvaatajate hulk, pasunate hüüd ja trummipõrin saalis olid tavapärasest tunduvalt suuremad ning eriti muljetavaldav oli Rapla poolehoidjate osakaal tribüünidel. Suured tänud kõigile, kes teekonna Rakvere Spordihalli ette võtsid, ning TYCO Rapla meeskonda tulihingeliselt toetasid!

Kahjuks kujunes kohtumise stsenaarium seekord rakverelastele meelepäraseks. Tarva suurema kogemusega mängumehed suutsid pingelises situatsioonis oma võimed paremini mobiliseerida. Rapla võitles visalt ja viimase neljandiku alguses jõuti Andre Pärna tabamustest tulemuseni 49:51. Seejärel tabas aga Tarva lätlasest leegionär Juris Umbrasko kaks järjestikust kaugviset, Raplal seevastu oli raskusi rünnakute lõpetamisega ning vaatamata suurele tahtele hakkas „rong“ vaikselt-vaikselt ära sõitma. Kohtumise lõppnumbrid 57:75 tähistasid Rakvere Tarva pronksivõitu.

Ootused-lootused olid suured nii meeskonnaliikmetel kui ka poolehoidjatel ning seega kindlasti paljudel ka väiksem või suurem pettumus hinges. Kuid just nagu ütles TYCO Rapla peatreener Indrek Ruut Delfi TV-le antud intervjuus: „Ju see aeg ei olnud veel medalivõiduks küps!“

Mõtleme aga tagasi nendele unustamatutele emotsioonidele, mida TYCO Rapla meeskond oma toetajatele sel hooajal pakkus. Kõik algas okkaliselt, kuid järjepidev töö viis arenguni, mis tõi play-off seeriasse suisa roosilisi hetki.  

Rapla meeskonna 4. koht G4S Meistriliigas on numbriliselt sama, mis möödunud aastal, kuid sisu, mis peitub kiiduväärt neljanda koha taga, on totaalselt teine. Veerandfinaalis elimineeriti „tehnikatudengid“ konkurentsist nulliga, poolfinaalis näidati enneolematul kombel hambaid BC Kalev/Cramole ning pronksmedalitest hoiti viimse hetkeni kinni! Põhiturniiri põhjal järeldusi tehes – miks ei oleks võinud komeedina play-off-ide keerises esile kerkida TTÜ, Pärnu või Valga? Aga seda tegi just nimelt Rapla meeskond, tuleb saavutatu üle uhkust tunda!

Aitäh kõigile, kes on andnud oma panuse TYCO Rapla meeskonna edule palliplatsil ning Rapla nime kinnistamisele Eesti korvpalli- ja spordielu kaardile!!

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis