Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
KERLI HAAS ALUSTAS TREENINGUID KOONDISEGA

KERLI HAAS ALUSTAS TREENINGUID KOONDISEGA

Käesoleva nädala esmaspäeval alustas Eesti naiste korvpallikoondis peatreener Jaanus Levkoi juhendamisel ettevalmistust 2015. aasta Euroopa Meistrivõistluste valiktsükli mängudeks. 16 kandidaadi hulka on pääsenud ka AmEst Rapla naiskonna mängija Kerli Haas! Koondist ootab ees kahenädalane treeninglaager ning 4 kontrollkohtumist. 5. juunil sõidavad 12 valituks osutunud mängijat EM valikmängudele Luxemburgi. Eesti naiskonna alagrupi vastasteks on lisaks võõrustaja riigile Holland ja Kreeka. Täpne ajakava.

Koondiselaagri kolmanda päeva õhtuks on Kerli meelestatus positiivne, kuid kurdab, et pärast hooaega põetud haigus on jätnud vormile väikese pitseri.

Ise kommenteerib ta olukorda järgnevalt : „Tunnen ennast koondise treeningutel väga motiveeritult, sest sain lõppenud hooajalt kaasa hea emotsiooni. Koondise eel oli plaan peale klubihooaega hakata end üldfüüsiliselt paremasse vormi viima, kuid kahjuks olin kolmenädalasest puhkusest kaks nädalat tervislikel põhjustel igasugusest spordist eemal, mis rikkus kõik mu plaanid. Seetõttu on hetkel treeningutel päris raske, sest pikk paus on jätnud oma jälje ja kops on peale igat kiirendust ikka päris koos. Seltskond on meil koondises aga väga lõbus, toetav ja ühtehoidev, mistõttu on ka raskused kergemini ületatavad."

12-liikmelise võistkonna väljakujunemise teemal on spekuleerida veel vara, kuid kindlasti hoiame huvilisi Kerli käekäiguga kursis.

Kandidaatide nimekiri:

Kerli Haas (AmEst Rapla)

Birgit Piibur (Audentese SG)

Trine Kasemägi (Audentese SG)

Mailis Pokk (BG 89 Avides, Saksamaa)

Merike Anderson (Dunav 8806 Ruse, Bulgaaria)

Anastassia Ptitsõna (Eclex)

Annika Köster (Eclex)

Heila Rosenfeldt (Eclex)

Laina Mesila-Kaarmann (Eclex)

Marit Maaring (Eclex)

Mirjam Nikolai (Eclex)

Pirgit Püü (KK Tallinna Ülikool)

Maaja Bratka (Loughborough Student Riders, Inglismaa)

Viive-Kai Rebane (Neftochimic 2010 Burgas, Bulgaaria)

Triin Teppo (Saint Paul Reze, Prantsusmaa)

Kati Rausberg (Tsmoki-Minsk, Valgevene)

 

 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis