Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
LASTEAEDADE KORVPALLIPÄEV

LASTEAEDADE KORVPALLIPÄEV

17. mai ennelõunal korraldas Rapla Korpallikool lasteaedadele lõbusa korvpallipäeva, mille eesmärgiks lastele spordipisikut juba varakult sisse süstida. Üritusel osales pea poolsada last Rapla kolme lasteaia koolieelikute rühmast.

Korvpallikooli õpilaste, treenerite ning lasteaia korvpalliringi õpetaja juhendamisel pandi kõigepealt proovile jooksukiirus ja osavus – võisteldi teatejooksudes. Jõudu sai demonstreerida köieveos ning programmist ei puudunud ka täpsusvisked. Meeleolukale üritusele andis vürtsi TYCO Rapla mängumeeste osalemine. Sportliku ennelõuna kulminatsiooniks kujunes köieveo lahing, kus ühel pool olid Rait-Riivo Laane ja Martin Paasoja ning teisel pool tosina jagu sportlasehakatisi. Kes võitis, see jäägu osalejate teada… Sportliku pingutuse järel said lapsed tänutäheks ka väikesed Korvpallikooli meened.

Rapla "Naksitrallide" lasteaia õpetaja Raili sõnul võtsid lapsed ürituselt kaasa hulgaliselt postitiivseid elamusi ning nende suust kostus vaid väljendeid :"Super lahe, väga kihvt jne".

Taoline üritus toimub Raplas teistkordselt ning kindlasti on soov kevadist traditsiooni jätkata. Kui Rapla Korvpallikooli tegevjuht Jaak Karp lastega tervituseks peetud vestluses küsis, kas kõik lapsed ikka teavad, kuhu nad täna sattunud on, siis kuuldus palju teadlikke hõikeid: „Korvpallikool!“. Samuti tõusis suur „kätemeri“, kui uuriti, kes on käinud Sadolin Spordihoones meistriliiga korvpallilahinguid vaatamas. Tuleb tõdeda, et sama suur hulk käsi tõusis ka siis, kui küsimuseks oli arvutikasutamine.

Loodetavasti suurendab korvpallipäev lastes spordiarmastust ning sügisel koolist koju minnes ei istuta arvuti taha, vaid tegeletakse spordiga, loodetavasti võidab laste südame just korvpall! 

Suur aitäh kõigile osalejatele ja abilistele!

GALERII

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis