Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
KORVPALLIKOOL ULATAS ABIKÄE TOETAJALE

KORVPALLIKOOL ULATAS ABIKÄE TOETAJALE

Kaunis suvine päev, 17. mai, oli Rapla Korvpallikooli jaoks suurepärane võimalus anda abistav töökäsi kooli suursponsorile AmEst Investile. Metsandusega hõivatud ettevõtte initsiatiivil löödi üheskoos käed mulda ning anti uus elu 4000 kuusepuule.

Puudeistutamise talgutest võtsid osa AmEst Rapla naiskond, A- ning B-klassi noormehed, korvpallikooli töötajad ning AmEst Invest-i esindajad. Ei saa öelda, et neli tundi möödus lausa lennates – algus oli põnev ja entusiasmist pakatav, seejärel tegi rutiin oma töö, kuid viimase kuusepuu mahapanekul oli rahulolu suur. Pärast tööpäeva lõppu said kõik soovijad oma kõhtu täita AmEst Investi poolt pakutavate pirukate ja maitsva boršisupiga ning tagasi vaadates veedeti üks meeldejääv päev värskes õhus.

Seesugune üritus oli korvpallikooli jaoks eriti meeldiv, sest tekkis võimalus anda neile, kes korvpallikooli tegemisetele õla alla panevad, midagi omaltpoolt tagasi. Lisaks on puudeistutamine iseenesest ülimalt tänuväärt tegevus ning üsna mitmed noored panid mulda oma esimesed taimed.

Korvpallikool tänab omaltpoolt AmEst Investi meeldiva koostööpakkumise eest ning suured kiidusõnad kõigile osalejatele!

Talgutel osalesid: Hanna Maria Uusmees, Laura Marleen Reissar, Kaari Kamp, Janne Mutli, Kristel Kivioja, Triin Saarmann, Karin Lipstuhl, Eliise Pajumets, Kristel Viljus, Kerli Haas, Kaia Kosk, Janne Randjärv, Tiiu Kosk, Marek Ruut, Gert Lagus, Martin Ütsmüts, Kaspar Krevald, Karl-Gustav Soo, Rauno Meister, Ken Lill, Jürgen Laars, Anders Uusmees, Sven Muldmaa ja Jaak Karp. 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis