Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
NOORED KORVPALLURID FESTIVALILT TAGASI ROHKETE ELAMUSTEGA

NOORED KORVPALLURID FESTIVALILT TAGASI ROHKETE ELAMUSTEGA

18.-19. mail toimus Viimsis Eesti Mikro- ja makro korvpallifestival. Kahepäevasel meeleolukal üritusel osales kokku 56 5-6-liikmelist võistkonda, kes võistlemiseks jagati nelja gruppi – kuni 11-aastased poisid ning tüdrukud ja kuni 10-aastased poisid ning tüdrukud.

Festivalist võttis osa 4 Rapla Korvpallikooli võistkonda. Kahe tegevusrohke päeva jooksul panid kolm poiste ja üks tüdrukute esindus end proovile: 3x3 korvpallis, rahvastepallis, teatevõistluses, viskevõistluses ning viktoriinis. Üritusel, kus osavõtt on kindlasti tähtsam võidust, pikiti võistluspäevade sisse erinevaid magusaid ja vähem magusamaid üllatusi, millest said osa kõik festivali korvpallurid. Kuigi mõlemad võistluspäevad kestsid pea 12 tundi, oli laste meeleolu pidevalt haripunktis.

Lisaks võistluskogemustele oli festival suurepäraseks võimaluseks leida uusi sõpru nii Rapla võistkondade seast kui ka sõbruneda teiste palluritega igast Eestimaa nurgast. Kõige krooniks lõppes festival show programmiga, kus lapsed said elada kaasa maskottide (Haribo, Jeti, Kossu-Jänes ja Tarvas) ning tippkorvpallurite vahelistele võistlustele. Rapla laste jaoks oli äratundmisrõõm suur, kui väljakule astusid TYCO Rapla mängijad – Raido Ringmets, Rauno Nurger ja Martin Jurtom.

Autasustamisel premeeriti esialgu neid, kes olid vastastest natuke osavamad ja kiiremad. Nooremate tüdrukute arvestuses sai ka Rapla võistkond väga tubli III koha. Autasustamise lõpul said medali kaela kõik osalejad ning väsinult, aga õnnelikult võis kodutee alata!

Rapla võistkonnad mängisid festivalil järgmistes koosseisudes:

AmEst Rapla I: Germo Visnu, Rando Düüna, Brenet Rohtoja, Erik Pärnapuu, Marcus Veer

AmEst Rapla II: Ino Kurg, Marcus Sadõhov, Märten Laurimaa, Jordan Karp, Romet Rättel

AmEst Rapla III: Silver Loorents, Otto Ermann, Hannes Pärnapuu, Thomas Tummeleht, Karmo Kilk, treener Jaak Karp

AmEst Rapla tüdrukud: Triine Roosalu, Lisete Vetesina, Kätlin Einberg, Gerte Visnu, Anete Nõmmik, treener Kaia Kosk

Erilised tänud Marcuse isale Arifile, kes abistas transpordiga ning oli treeneritele suureks abiks kogu festivali vältel! 

GALERII

MAKRO POISID ÜLDTABEL

MIKRO POISID ÜLDTABEL

MIKRO TÜDRUKUD ÜLDTABEL

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis