Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
B NOORMEHED PANID HOOAJALE VÄGEVA PUNKTI

B NOORMEHED PANID HOOAJALE VÄGEVA PUNKTI

2012/2013 aasta korvpallihooaeg lõppes Rapla Korvpallikooli jaoks tõeliselt suurepärase üllatuspommiga. B-klassi noormehed võitlesid end finaali ning napimast-napimalt 58:57 toodi meistritiitel koju !!! Võit oli eriti magus, sest see napsati just koduväljakul mänginud Pärnu FINNLOG-i käest. Hooaja vältel ei olnud Rapla meeskond suvepealinlasi kordagi alistanud, kuid otsustaval momendil näidati tõelist võitlusvaimu ja küpset mängu.

Finaalmängust kujunes samasugune thriller kui lisajale läinud poolfinaalist. Kuigi Rapla oli valdava osa mängust tagaajaja rollis, ei kaotatud kordagi lootust ning omad võimalused oodati külmanärviliselt ära. Mängu viimasel minutil mängisid Rapla noormehed välja 4-punktilise edu, kuid Pärnul oli seepeale tabav kolmene „varrukast“ võtta. Rapla seejärel oma rünnakut ei realiseerinud ning väljakuperemeestel jäi 6 sekundit viigistamiseks, õnneks korvini siiski ei jõutud ning Rapla võidupidu võis alata!

United Loggers Rapla resultatiivsem oli Martin Ütsmüts 18 punktiga, Ivalo Pajumets lisas 13 punkti ja 13 lauapalli, Gregor Ilves 11 silma ning Gert Lagus 8 punkti ja 10 lauapalli. Rapla meeskonna MVP-iks valiti Ivalo Pajumets.

Kuigi sama sünniaastaga noormehed (sünd 1997 ja hiljem) võitsid meistritiitli ka kaks aastat tagasi C-klassis, siis B-klassi võitu ei osanud keegi loota, sest meeskonnas ju vaid 4 noormeest, kes vanuselt tegelikult B-klassi kuuluvad. Kogu meeskond võitles aga kompromissitult ning realiseeris oma oskused final four-is suurepäraselt, kindlasti oli ka õnnejumal soosiv, kuid on ju teada tuntud tõde, et õnn on alati tugevamate poolel!

Kuldmedalid said kaela: Ivalo Pajumets, Martin Ütsmüts, Gert Lagus, Marek Ruut, Gregor Ilves, Sigfried Kesküla, William Stein ning Martin-Egert Võrahanso, Tanel Nipernadi, Raiko Kurisoo, treener Indrek Ruut.

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis