Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA KORVPALLIKOOL LÕPETAS PIDULIKULT EDUKA HOOAJA

RAPLA KORVPALLIKOOL LÕPETAS PIDULIKULT EDUKA HOOAJA

25.mail toimus Raplas Meie Pubis 2012/2013 aasta korvpallihooaja pidulik lõpetamine. Südamliku õhtu jooksul tänati kõiki, kes on oma panuse andnud Rapla korvpallikooli ning esindusvõistkondade TYCO Rapla Ja AmEst Rapla tegemiste toetuseks. Originaalsed tänutahvlid anti personaalselt üle sponsoritele, koostööpartneritele, korvpallikooli treeneritele, töötajatele ja lõpetajatele, meeskonna ja naiskonna mängijatele, tantsutüdrukutele ja abipersonalile.

Kohalviibijate emotsioonid saavutasid haripunkti üsna mitmel momendil, kuid üks nendest jäi eriliselt meelde. Kui TYCO Ehitusplaadi esindajalt küsiti lihtne küsimus: „Miks Te Raplat toetate“, ei tulnud vastust kaua oodata. See kõlas järgnevalt: „Me võiks selle rahaga teha ükskõik mida muud, aga mujalt lihtsalt selliseid emotsioone ei saa!“

Sõbralikus atmosfääris kulgenud üritusel oli oma kindel koht ka heal huumoril. Jaak Karp-i „vürtsika“ tänusõnade jagamise vahele olid osavalt pikitud järjekordsed episoodid TYCO Rapla „filmistuudiolt“ ning lõpetuseks sai näha ka nö „Saatevigade“ rubriiki.

Enne pidulikku osa peeti maha ka põnev jalgpallilahing – TYCO Rapla vs Toetajad. Mõlemat tiimi täiendasid ka õrnema soo esindajad AmEst Rapla naiskonnast. Põneva ning väravaterohke lahingu võitsid TYCO Rapla mängijad tulemusega 5:3.

Suurimad tänud kõigile abistajatele ning kohtumiseni uuel hooajal!

GALERII

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis