Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
KERLI HAAS MÄNGIS VENEMAA KOONDISE VASTU

KERLI HAAS MÄNGIS VENEMAA KOONDISE VASTU

26.-27. mail pidas Eesti naiste korvpallikoondis, kuhu kuulub ka AmESt Rapla naiskonna mängija Kerli Haas, Leedus kaks sõpruskohtumist Venemaa koondisega. Venemaa esindus on valitsev Euroopa Meister ning möödunud suvistel Londoni Olümpiamängudel teenisid venelannad välja neljanda koha.

Tituleeritud naiskonna vastu peetud lahinguid ei ole eesti naistel põhjust häbeneda. Kuigi kaotusnumbrid 57:80 ja 64:94 paistavad küllaltki kindlad, ei kingitud idanaabritele midagi kergelt. Näiteks esimese kohtumise poolajal oli nende edu vaid 7 punkti ning suurem edu mängiti sisse alles lõpuminutitel.

Oma rolliga koondise särgis jäi Kerli üldjoontes rahule, kuid nentis, et natuke harjumatu oli mängida number kolme positsioonil, olles möödunud hooajal rassinud peamiselt korvi all. Samuti lisas ta kiidusõnu vastaste suhtes, kes olid ülimalt pikad ja sportlikud ning kindlasti annab taoliste vastastega mängimine motivatsiooni edaspidiseks.

Täna, 28.mai, õhtul jõuab koondis tagasi Eestisse. Homme alustatakse taaskord treeningutega ning eeloleval nädalavahetusel peetakse kaks kontrollkohtumist Riias.

Foto: Rando Reining

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis