Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA NOORED EYBL-IS

RAPLA NOORED EYBL-IS

Viimastel aastatel on jõudsalt arenenud Euroopa Noorte Korvpalliliiga (endine Põhja- Euroopa Noorte Korvpalliliiga), kus varasematel hooaegadel on edukalt kaasa löönud ka mitmed Rapla KK esindused. Möödunud hooajal toimus liiga  viies poiste  ja kolmes tüdrukute vanusegrupis. Kuigi seekord ei osalenud liigas ükski Rapla KK nimeline võistkonda, ei tähenda see, et meie õpilastel ei oleks olnud võimalust hinnatud rahvusvahelisi kogemusi saada. Üks Rapla neiu ning viis noormeest aitasid täiendada erinevaid Eesti klubisid.

Tüdrukutest saavutas Marie Roosalu Audentese Spordiklubi võistkonna koosseisus U-18 tütarlaste konkurentsis II koha. Eriti tähelepanuväärne on asjaolu, et just Marie valiti finaaletapil võistkonna parimaks mängijaks.

Kolm Rapla mängumeest Ivalo Pajumets, Martin Ütsmüts ja Marek Ruut täiendasid U-17 vanuseklassis mänginud KK Pärnu koosseisu. Kolme etapi kokkuvõttes platseeruti 7.kohal 17. meeskonna seas.

Sigfried Kesküla ja Gregor Ilves aitasid poiste U-14 vanuseklassis täiendada KK Tallinna esindust. 17 võistkonna konkurentsis saavutati 10. koht.

Lisaks sai EYBL-i ühel etapil U-14 vanuseklassis kätt proovida ka Karel Kreuz, kes mängis BC Kalev/Viasat võistkonnas. Loodetavasti jätkab tema sama võistkonnaga U-14 vanuseklassis ka järgmisel hooajal.

Liiga kodulehekülg.

Foto: www.eybl.lv

Sünnipäev
Lisandra Vetesina
Sünd.: 19.08.2007
Tabeliseis