Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
ÕNNITLUSED KOOLILÕPETAJATELE

ÕNNITLUSED KOOLILÕPETAJATELE

Suviste pühade eelne nädal on aastast-aastasse lillemüüjate paradiis ehk toimuvad lõpukatused erinevates kooliastmetes. Selle suve hakul said lõputunnistuse õnnelikeks omanikeks ka mitmed Rapla Korvpallikooli õpilased. Kokku tosin noort  korvpallurit - täpselt pooled neist lõpetasid põhikooli ning poolte  jaoks sai gümnaasiumi teekond lõpu.

Rapla Ühisgümnaasiumi põhikooli aktusel said tunnistuse viis korvpallikooli õpilast: Hanna Maria Uusmees, Laura Marleen Reissar, Gert Lagus, Martin Ütsmüts ja Martin-Egert Võrahanso. Ivalo Pajumets lõpetas põhikooli Audentese Spordigümnaasiumis. 

Gümnasistid jagunesid 3 kooli vahel. Rapla Ühisgümnaasiumi lõpetas Henno Meidla, Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi Karin Lipstuhl ja Johannes Välb ning Audentese Spordigümnaasiumis said lõputunnistused Eliise Pajumets, Hendrik Ruut ja Kaarel Traumann.  Lisaks lõpetas Audentese ka TYCO Rapla mängija Rauno Nurger ning Tallinna Ülikoolis omandas kõrghariduse TYCO mängija ja korvpallikooli treener Allar-Raul Antson. 

Palju õnne kõigile lõpetajatele saavutatu puhul ning jõudu, kannatlikkust ja sihikindlust  järgmiste väljakutsete alistamiseks! 

"Ühtegi kohta, kuhu on mõtet minna, ei vii otsetee!" - B. Sills (1929)

Sünnipäev
Lisandra Vetesina
Sünd.: 19.08.2007
Tabeliseis