Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
ANDRE PÄRN JÄTKAB, SVEN KALDRE NAASEB RAPLASSE

ANDRE PÄRN JÄTKAB, SVEN KALDRE NAASEB RAPLASSE

U-20 Euroopa Meistrivõistluste turniir varjus ei ole soiku jäänud ka ette valmistused eelseisvaks klubikorvpalli hooajaks. TYCO Rapla meeskond on teinud järgmise sammu meeskonna komplekteerimisel. Oma kodulinna meeskonnas jätkab „vanameister“ Andre Pärn ning leping on sõlmitud eelmise aasta Saksamaal veetnud Sven Kaldrega. Mõlema mehe jaoks on saabuv korvpallihooaeg kolmandaks Rapla särgis.

Oma valikut, mis aastase vahe järel kaldub taaskord Rapla poole, on Sven Kaldre kommenteerinud järgnevalt: „Raplas on väga ambitsioonikas meeskond, head treeningtingimused ning parimad fännid!“ Kommenteerides nii isiklikke kui ka meeskonna eesmärke jääb 2011/2012 aastal Rapla särgis keskmiselt  12,2 punkti toonud Sven tagasihoidlikuks: „Hooajalt ootan, et oleksin terve ning mina kui ka meeskond suudaksime oma maksimumi välja mängida.“

Lisaks eelpoolnimetatutega on Raplal siduvad lepingud U-20 koondislase Martin Paasoja ja Universiaadi koondises mängiva Kristjan Voolaiuga.  Meeskonnas jätkab ka Hendrik Ruut ning mitmete teiste nooremate mängijate saatus sõltub käekäigust U-20 EM-il. Teatavasti jääb meeskonna peatreeneri positsioonile Indrek Ruut, kes mõne aja eest lükkas tagasi Tartu Rocki poolt tehtud pakkumise, ning anitreeneriks on Toomas Annuk.

Sünnipäev
Lisandra Vetesina
Sünd.: 19.08.2007
Tabeliseis