Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TÄNAVAKORVPALLI EESTI MEISTRID TULEVAD RAPLAST

TÄNAVAKORVPALLI EESTI MEISTRID TULEVAD RAPLAST

Möödunud laupäeval lõppes Tallinnas Vabaduse väljakul terve suve väldanud Sprite tänavakorvpalli sari. Mitmed Rapla Korvpallikooli õpilastest koosnevad võistkonnad on erinevatel etappidel, mida sel korral oli kokku seitse, esinenud väga edukalt.

Viimasel otsustaval etapil teisele kohale jäänud Rapla Rocketsi võistkond tuli 1999 ja hiljem sündinud poiste sarja üldvõitjaks ehk Eesti Meistriks tänavakorvpallis !! Meeskonda kuulusid Gregor Ilves, Sigfried Kesküla, William Stein ja Karel Kreuz.

Tüdrukutest saavutas samuti parima koha 1999 vanuseklassis võistelnud tiim – Rapla Streetball Girls. Enne Tallinnas toimunud finaaletappi oli Rapla esindus liider, kuid konkurents tõotas tulla tihe. Kahjuks viimast etappi võidukalt lõpetada ei õnnestunud ning teine koht finaalis tähendas ka kokkuvõttes II kohta ehk hõbemedaleid Eesti Meistrivõistlustel. Võistkonda kuulusid Laura Tamm, Berit Reinu, Katarina Tamm, Erle Jaanus ja Kristel Nipernadi.

Kõige vanemad tüdrukud (1995 ja hiljem sündinud) olid viimase etapi ainsad osavõtjad ja seega ka võitjad. Sarja üldarvestuses kuulus võistkonnale Rapla Pilvekesed, kes mängis koosseisus Janne Mutli, Kaari Kamp, Marie Roosalu, Kristel Kivioja, Hanna Maria Uusmees, Lisandra Täpsi, teine koht.

Ka pühapäeval, 11.augustil, oli Vabaduse väljak korvpallurite päralt ning toimus 3x3 EuroTour 2013 – OlyBet Tallinn Open. Kõrgetasemilise tänavakorvpallipäeva raames toimus eliitturniir mitmete Euroopa tippmeeskondade osavõtul, Eestis enneolematu rahvusvaheline pealtpanekuvõistlus ning Eesti noorteklubide 3x3 karikavõistlused.

Rapla võistkonnad olid taaskord heal tasemel. Tasavägise finaalkohtumise järel tõid võidu seekord koju 1999 sündinud tüdrukud (koosseisus Laura Tamm, Katarina Tamm, Kristel Nipernadi ja Sigdi Mägi)!

1997. aastal sündinud Rapla poisid, kes mängisid koosseisus Gert Lagus, Marek Ruut ja Martin-Egert Võrahanso, saavutasid kolmanda koha. Samuti lõpetasid poodiumi kolmandal astmel Karl-Gustav Soo, Jürgen Laars ja Sven Muldmaa, kes võistlesid 1995-96 vanuseklassis. 

Vaata lisainfot.

Foto: Siim Semiskar, Sprite Tänavakorvpall

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis