Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA KK TREENER SAI MAAILMAMÄNGUDELT HÕBEMEDALI

RAPLA KK TREENER SAI MAAILMAMÄNGUDELT HÕBEMEDALI

2. kuni 12.augustini toimusid Itaalias, Torinos, seeniorite maailmamängud – World Masters Game. Suurejoonelistel võistlustel, mida võib nimetada ka veteransportlaste olümpiamängudeks, oli kokku kolmkümmend erinevat võistlusala. Spordialade nimistust ei puudunud loomulikult ka korvpall. Eestist suundus Torinosse oma sportlikke vormi testima ja päikeselisi päevi nautima mitmeid korvpallivõistkondi erinevates vanuse-gruppides.

Meie kooli treener Tiiu Kosk võistles vanuseklassis +45. Võistkondi, kes olid kokku tulnud nii siit kui sealt poolt ookeani, oli konkureerimas kokku 6. Viie võidu ja ühe kaotusega saavutas Eesti esindus II koha! Võidud saadi kirja näiteks Uus-Meremaa,  Kanada, Ungari, Austraalia esinduste üle.

Finaalmäng peetigi Austraalia I naiskonna vastu. Kuigi alagrupis jäid omavahelises kohtumises peale eestlannad, siis otsustavas mängus läks võit siiski „maakera kuklapoole“ esindajatele. 

Treener Tiiu jäi võistlusreisiga väga rahule. Lisaks mängurõõmule sai koos suurepärase tiimikaaslastest seltskonnaga nautida ka sooja kliimat, kaeda ilusat loodust ja tutvuda kultuuriväärtustega.

 

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis