Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA KORVPALLKOOL ALUSTAS KOOSTÖÖD PAIDEGA

RAPLA KORVPALLKOOL ALUSTAS KOOSTÖÖD PAIDEGA

Möödunud pühapäeval, 18. augustil, avati Paides uuendatud tänavakorvpalliväljakud ning peeti korvpalliturniiri Paide suvi 2013 IV etapp. Sel korral osalesid tänavakorvpallisarjas ka Rapla KK kasvandikud. Lisaks uuendatud korvpalliväljakute avamisele pandi pühapäeval alus Rapla Korvpallikooli ja Paide Korvpalliklubi 7 koostööle!

„Loodame alustada pikaajalist koostööd Rapla kooliga, et pakkuda meie treeneritele ja korvpallinoortele uusi väljakutseid ja arenguvõimalusi ning seeläbi tõsta korvpalli populaarsust Järva maakonnas,“ teatas Viking Window korvpallimeeskonna treener Janno Viilup. Rapla Korvpallikooli tegevjuht Jaak Karp lisas: „Alustame rõõmuga koostööd Paide korvpalliklubiga, mille juht ja treener olen ka ise kunagi olnud. Paidekate tegemistele olen alati silma peal hoidnud ja kaasa elanud. Usun, et meil mõlemal on sellest koostööst mitmekülgset kasu lõigata.“

Peamised punktid, millele koostöö tugineb, on: treenerite harimine, laagrite korraldamine, korvpalli populaarsuse tõstmine Paides ning kogu Järvamaal, edukamate Paide õpilaste korvpalluritee jätkamine Raplas jne.

Koostöö alguse tähistamiseks pidasid Paide uutel korvpalliväljakutel sümboolse kohtumise Paide Viking Window ja Rapla Korvpallikooli II liiga meeskond. Tõeliselt korraliku kattega tänavakorvpalliväljakutel oli edukam Rapla esindus ja võttis võõrustajatelt 11-punktilise võidu. Ühtlasi veedeti üks meeleolukas ja päikesepaisteline tänavakorvpallipäev Eestimaa südames!

Sünnipäev
Lisandra Vetesina
Sünd.: 19.08.2007
Tabeliseis