Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA SÕLMIS LEPINGU SLOVEENI ZIGA FIFOLTIGA

TYCO RAPLA SÕLMIS LEPINGU SLOVEENI ZIGA FIFOLTIGA

On selge, et 2013/2014 hooajal ei koosne Rapla meeskond ainult kodumaistest mängumeestest. TYCO Rapla dressi tõmbab selga ka oktoobrikuus oma 20. sünnipäeva tähistav sloveen Ziga Fifolt. Pärast lühivisiiti kodumaale saabub 211 cm pikkune mängija tagasi Raplasse täna, 21.augusti, õhtupoolikul. Ülejäänud meeskond jõuab Jõulumäe treeninglaagrist tagasi homme ning ühine ettevalmistus hooajaks jätkub.

TYCO Rapla meeskonna peatreener Indrek Ruut koheselt Fifoltile ülikõrgeid ootusi ei aseta, kuid pikemas perspektiivis võib ta meeskonnas väga tähtsat rolli kanda. „Hooaja esimeses pooles ei saa talt ridamisi kaksikduubleid oodata. Kuid üks on selge, tegemist on väga võimeka ja perspektiivika mängumehega, kellest paari kuu pärast on meeskonnale kindlasti palju abi,“ lausus Ruut.

Juba 8. klassist alates on Fifolt kuulunud Sloveenia eliitklubi Krka süsteemi. Möödunud hooaja veetis ta laenulepingu alusel teises kodumaa klubis Grosuplje. „Fifoltil oli Sloveenias sama probleem, mis paljudel Eesti mängijatelgi – sattus noorelt suurklubi vaatevälja, kuid ei omanud veel piisavalt kogemust, et mänguaega teenida. Seega leidis ta Rapla klubis hea võimaluse kvaliteetselt treenida ning ühtlasi ka mängukogemust saada“, selgitas TYCO Rapla esindaja Jaak Karp noore sloveeni Raplasse siirdumise tagamaid. Rapla sõlmib Fifoltiga 3-aastase lepingu. 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis