Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA KORVPALLIPUBLIKU LEMMIK MARTIN DORBEK JÄTKAB TYCOS

RAPLA KORVPALLIPUBLIKU LEMMIK MARTIN DORBEK JÄTKAB TYCOS

Eesti korvpallile ajaloolisel momendil on ka TYCO Rapla jaoks selginenud üks tähtis seik meeskonna komplekteerimisel. Eelmisel hooajal mängis paari kuuga end Rapla korvpallipubliku südamesse kaitsespetsialist Martin Dorbek. Tänaseks on omanikklubi Kalev/Cramo, Rapla Korpvallikool ja mängija leppinud kokku tingimustes ning Martin jätkab Rapla meeskonna hingekirjas ka 2013/2014 aastal.
                                                                       TYCO Rapla esindaja Jaak Karp on värskeima täiendusega väga rahul: „Martin Dorbek on kindlasti mängija, kes tõstab koheselt meie taset. Eelmisel aastal tõi ta meie kaitsemängu täiesti teise intensiivsuse, kuid nüüd tahame me murda ka Dorbeku ümber keerlevat nö vaid kaitsemängija aurat. Me usume tema võimetesse ka rünnakul, see osa tuleb temast siin Raplas välja tuua, et ta saaks korraliku sammu edasi teha.“

Pärast eduka koondisetsükli järgset puhkepäeva liitub Martin Dorbek Rapla meeskonna treeningutega juba homme, teisipäeval. Ühtlasi on TYCO Rapla meeskond jõudmas komplekteerimisega lõpusirgele, nimekirjas on 11 kindlat meest. Otsida jääb veel vaid viimast lüli, kes peaks suutma mängida nii number 4 kui ka 5 positsioonil. 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis