Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA KOHTUS TREENINGMÄNGUS I LIIGA MEISTRIGA

TYCO RAPLA KOHTUS TREENINGMÄNGUS I LIIGA MEISTRIGA

Neljapäeva, 5. septembri õhtupoolikul pidas TYCO Rapla meeskond treeningmängu „naabritega“ ehk Kohila I liiga meeskonnaga. Eelmise hooaja I liiga meister liitus sel aastal Elion esindusega ja kannab nime Kohila Elion/Webware.
                                                                       Nagu treeningmängudes ikka oli eesmärgiks anda kõigile meeskonna liikmetele mänguaega ja katsetada erinevaid rünnakulahendusi ja kaitseformatsioone. Agressiivsemat kaitsemängu ja häid kiirrünnakulahendusi näidanud eeldatav favoriit TYCO Rapla hoidis põhimõtteliselt terve kohtumise liidrirolli. Kohtumise lõppedes näitas tabloo numbreid 87:58.

Rapla poolelt said käe valgeks kõik 10 mängumeest. Edukaim oli Andre Pärn 17 punktiga, Sven Kaldre lisas 15, Rait-Riivo Laane 12 punkti ja 8 resultatiivset söötu. Žiga Fifolt panustas oma teises kohtumises Rapla särgis 10 punkti ja 13 lauapalli, äsja Eesti koondise tsükli lõpetanud Martin Dorbek viskas 9 punkti ja andis ka sama palju korvisööte.

Loomulikult ei ole veel meeskonna mängupilt ideaalilähedane, kuid ilusaid momente jagus – kaks neist jäid eriliselt meelde. Vaata siit, peosades Žiga Fifolt ja Andre Pärn! 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis