Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO TEGI HEA ESITUSE, KUID JÄI TARVALE SIISKI ALLA

TYCO TEGI HEA ESITUSE, KUID JÄI TARVALE SIISKI ALLA

13.-14. septembrini toimub Rakveres hooajaeelne kontrollturniir Tarvas Cup. Nelja meeskonna vahel peetava turniiri esimeses poolfinaalis mängis TYCO Rapla võõrustajatega.
                                                                      Pärast ligikaudu neljakuulist pausi oli taaskord põnev Tarva ja Rapla vahelist duelli näha. Kuigi kaalul ei olnud seekord medaleid, oli tegemist huvitava ja tasavägise mänguga.

40 minutilise mänguaja lõppedes olid tablool numbrid 65:70 ning Rapla pidi tunnistama kodumeeskonna paremast. Vaatamata kaotusele, oli mängupilt praeguse ettevalmistus staadiumi kohta väga positiivne – jagus häid momente, kuid teatud määral ka lihtsaid eksimusi ja rabedust.

Ainukese negatiivse aspektina võib välja tuua, et TYCO Rapla meeskonna mängija Kristjan Voolaid vigastas mängus põlve. Hetkel ei ole vigastuse iseloom teada, kui loodetavasti ei ole tegemist tõsisema traumaga.

TYCO Rapla särgis oli edukaim noor leegionär Žiga Fifolt, kes tegi kaksikduubli 20 punkti ja 14 lauapalli. Rait-Riivo Laane ja Martin Dorbek lisasid 8 silma.

Homme kohtub TYCO teise poolfinaalpaari BC Kalev/Cramo vs Södertälje Kings kaotajaga. Mäng algab Rakvere Spordihallis kell 17.00!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis