Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO VIIMANE KONTROLLMÄNG LÕPPES VÕIDUKALT

TYCO VIIMANE KONTROLLMÄNG LÕPPES VÕIDUKALT

Teisipäeval, 24. septembril, pidas TYCO Rapla oma viimase kontrollmängu enne hooaja ametlikku algust. Koduses kohtumises oli vastaseks Läti meeskond BK Turiba.
                                                                        Suurt rõõmu meeskonna üle võis tunda juba enne kohtumise algust – kui pühapäeval mängiti 7 mehega, siis nüüd oli rivis 10 mängijat, väljakul võis taaskord näha Kristjan Voolaidu ning esmakordselt sel sügisel ka Martin Paasojat. Ainult Martin Dorbek veel seekord mängus ei osalenud, kuid temagi tegi juba soojendust kaasa.

Rapla oli mängus domineerivamaks pooleks algusest lõpuni, loomulikult ei olnud mängupilt veel laitmatu, kuid näidati häid esitusi mõlemal pool väljakut – nii kaitses kui rünnakul.

Avapoolaja võitsid väljakuperemehed 37:22 ning panid oma paremuse maksma ka teisel poolajal, teenides 20-punktilise võidu 77:57. TYCO Rapla särgis oli resultatiivseim mees Žiga Fifolt 18 punktiga, samuti tegi hea partii Andre Pärn, kes lisas 17 silma ja 10 lauapalli. Oliver Metsalu panustas 12 punkti. Rait-Riivo Laane lisas 8 punkti, 4 korvisöötu ja 5 vaheltlõiget.

Ja nüüd palume kõigi tähelepanu – 2013/2014 hooaja avamäng kodusaalis, Sadolin Spordihoones, 28.09.2013 kell 17.00, vastaseks Valga Maks&Moorits.

Tulge kohale ja andke oma panus, et alustada uut hooaega võidukalt!

Edasise mängude graafikuga on võimalik tutvuda siin.

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis