Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
LAUPÄEVAL ALGAB KÕIK UUESTI!

LAUPÄEVAL ALGAB KÕIK UUESTI!

On jäänud vaid loetud päevad uue korvpallihooaja alguseni. Reedel, 27.septembril, peavad Alexela korvpallimeistriliigas avalahingu BC Kalev/Cramo ja BC Rakvere Tarvas. Päev hiljem, 28. septembril, alustab oma neljandat hooaega Eesti meistriliigas TYCO Rapla meeskond. Esimene ametlik mäng peetakse koduseinte toetusel Sadolin Spordihoones ning vastaseks on Valga Maks&Mooritsa meeskond.
                                                                          TYCO Rapla meeskonna kaks kuud kestnud hooaja ettevalmistustsükkel on kulgenud hästi – trenni teha on rügatud kõvasti, kontrollkohtumistes on saadud hulgaliselt mängupraktikat, vigastused on suures osas selja taha jäetud ja ühtne löögirusikas on kokku koondatud! Kindlasti on meeskonna võidutahe esimeses kohtumises üüratult suur, kuid kahtlemata tuleb ka Valga meeskond Raplasse võidu mõtetega. Just kodupubliku toetus saab olla see, mis TYCO Raplale lisajõudu annab! Võtke pasunad ja trummid suvepuhkuselt välja ja moodustame publikust „kuuenda mehe“ väljakul!

Traditsiooniliselt algab laupäevane kodumäng kell 17.00, piletimüük avatakse tund enne kohtumise algust. Lisaks adrenaliinirohkele spordielamusele ootab pealtvaatajaid ees rohkelt üllatusi! Toimub suur toetajate kingiloos – pealtvaatajate vahel lähevad loosi näiteks rehvivahetus Agomeris, jõusaalikaart Sadolin Spordihoonesse, õhtusöök Meie Pubis, küttepuud Metsaproff-ilt jne! Väiksemate kossufännide rõõmuks toimuvad Balbiino teatejooksud ning seekord asub stardijoonele ka maskott Jeti. Veerandaegade vahel ja poolajal astub väljakule Euroopa meister, kes, see selgub koha peal!

Ei ole vaja oodata kevadet, korraldame üheskoos tõelise korvpallipeo juba hooaja alguses!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis