Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
LAUPÄVAL JÄLLE KODUMÄNG

LAUPÄVAL JÄLLE KODUMÄNG

Täna, 5.oktoobril, astub TYCO Rapla meeskond juba kolmandat korda sel hooajal Alexela korvpalli meistriliigas võistlustulle. Teadaolevalt oli Rapla avamängus kindlalt üle Valga Maks&Mooritsast, kuid seejärel jäädi võõral väljakul 6 silmaga alla Pärnule.
                                                                      Kolmandas mängus on aeg vastamisi minna suured muudatused läbi teinud Tallinna Kalevi meeskonnaga. „Väikse Kalevi“ koosseisu on lisandunud Rapla eelmise aasta võistkonda kuulunud Ringmets ja Pilk, Tarvast Renato Lindmets, Kaido Saks ja Reimo Tamm ning uued on ka välismaalased. Tallinna Kalev on tänaseks päevaks pidanud ühe meistriliiga kohtumise – 40:60 jäädi võõrsil alla Tartu Rockile ning nende võiduarve on veel avamata.

Vastasseis saab olema põnev – Kalevi nimekiri koosneb väga kogenud mängumeestest samal ajal kui Raplal on Andre Pärna ümber tõeliselt noorte meeste punt. Kindlasti on nii Pilgu kui Ringmetsa jaoks esimene mäng Raplas pärast klubivahetust suurema tähendusega ja soovitakse eriti eredalt särada.

Mäng siis laupäeval kell 17.00 Sadolin Spordihoones, olge kohal, võtke sõbrad kaasa ja aidake TYCO Raplal koduväljakul võitmatuna püsida!

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis