Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
ESMASPÄEVAL SAI ALGUSE EESTI NAISTE MEISTRILIIGA

ESMASPÄEVAL SAI ALGUSE EESTI NAISTE MEISTRILIIGA

Kui meeste korvpallikarusell on juba veidi enam kui nädal aega keerelnud, siis naistel avaneb võimalus palliplatsile asuda täna, 7.oktoobril. Naiste meistriliiga on teist aastat järgemööda ühendatud lõunanaabritega ning toimub Eesti-Läti Ühisliigana. Kokku osaleb liigas 13 naiskonda (5 Eestist ja 8 Lätist).
                                                                        Liiga avamängu üheks pooleks on ka AmEst Rapla naiskond, kes läheb vastamisi valitseva Eesti meistri Eclex/1182-ga. Mäng algab Audentese Spordihallis kell 19.00. Enne kohtumist leiab aset ka Eest-Läti Ühisliiga avamine, kus tutvustatakse osalevaid Eesti naiskondi.

Vastane ei ole Rapla jaoks kindlasti kergemate killast, kuna Eclexi koosseisust leiab väga mitmeid Eesti koondise mängijaid. Loodame, et Rapla kasuks räägib hea võitlusvaim ning juba enam kui kaks kuud kestnud ettevalmistustsükkel.

Koosseisu poolest jätkab AmEst Rapla enamjaolt sama tuumikuga, mis eelmisel hooajalgi, lisandunud on vaid eelmisel hooajal Soomes Tapiolan Honka naiskonnas mänginud Rosemary Rits. Teatavatsi on muudatused toimunud ka treenerite pingil - naiskonna peatreeneriks on Toomas Annuk ning treeneriks Tiiu Kosk.

Naiskonna edasise mängude graafikuga saab tutvuda siin http://goo.gl/Ib2E7G . AmEst Rapla esimene kodumäng toimub neljapäeval, 31.oktoobril, kell 18.30. 

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis