Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLAMAA MINI-KORVPALLURID SANKT-PETERBURIS VÕIDUKAD

RAPLAMAA MINI-KORVPALLURID SANKT-PETERBURIS VÕIDUKAD

Möödunud nädalavahetusel käis Raplamaa mini-vanuseklassi poiste esindus (Rapla, Märjamaa ja Kohila noormehi ühendav tiim) turniiril idanaabrite juures, Sankt-Peterburis.
                                                                      Esimesel päeval pidasid raplakad kaks kohtumist Tsentralnaja SK II ja Minski Tsmoki vastu. Mõlemast kohtumisest võeti ülekaalukad võidud vastavalt 77:11 ja 83:17.
                                                                      Teisel päeval oli oodata hoopis teisest puust vastaseid, nii ka läks, aga Raplamaa poisid suutsid mõlemad kohtumised siiski enda kasuks kallutada - Päeva avamängus alistati Gloria (Moskva) 42:35 ja hilisõhtul võideti Tsentralnaja I (S-Peterburg) 66:47.

Pühapäeval peeti äärmiselt põnev lahing Riia VEF-i vastu. Raplamaa esindus oli valdava enamuse kohtumisest tagaajaja rollis, kuid lõpusekundite trilleris võtsid poisid 62:61 võidu. Võit oli eriti magus, kuna pealtvaatajad olid lätlaste poolt, kuna nende võidu korral oleks turniiri võitjaks tulnud Moskva Gloria. Raplamaa poistel olid aga raudsemad närvid ja turniirivõit toodi koju!

Järjekordsel turniiril I koha noppinud meeskonnas mängisid: Kardo Kilk, Karl-Hendrik Erm, Johannes Kirsipuu, Joonas Riisma, Andres Petjärv, Marten Pohla, Robi Vanem, Markus Laadoga, Rando Kristal ning treenerid Viljo Sinikas ja Kalle Kollin. 

Foto: T. Kirsipuu

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis