Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
ÜHE JALAGA KARIKA VEERANDFINAALIS

ÜHE JALAGA KARIKA VEERANDFINAALIS

Päev pärast lahingut TÜ/Rockiga, 20.oktoobril, pidas TYCO Rapla Eesti Karikavõistluste 1/8 finaali kohtumise.
                                                                      Pühapäeva varahommikul võeti suund Põlva poole. Eesti käsipalli pealinnas jagub niivõrd palju spordisõpru, et linnakeses tegutseb ka I liiga tasemel korvpallimeeskond. BC Kala/Põlva ja TYCO Rapla vaheline mäng algas kolmepunktivisetega. Esimene Põlva mängija tabas viskeid 3/3, kuid teised ei olnud niivõrd täpsed ning seega alustati mängu skoorilt 0:12.

Kusjuures I neljandiku lõpuks ei suutnud Rapla kaotusseisu tasa mängida, kuid poolajaks oldi juhtimas 60:46. Kõigi meeste vahel mänguaega jaotanud favoriit TYCO Rapla võttiski kindla võidu 111:63.

Rapla särgis said kõik kaasas olnud 10 meest käe valgeks, 7 neist jõudis kahekohalise punktisummani. Voolaid 20, Laane 16, Kaldre 15, Dorbek 13 + 10 lauapalli, Paasoja, Ruut ning Metsalu lisasid 10 silma.

Seeria korduskohtumine Raplas toimub neljapäeval, 24.oktoobril kell 19.30! Kui selles mängus ei juhtu midagi utoopilist, siis järgmise sammuna karikavõistlustel peab Rapla vastamisi minema juba hoopis-hoopis teisest puust vastasega – TÜ/ Rockiga. Vaata kogu tabelit.

Fortuuna ei olnud sel aastal TYCO Rapla jaoks väga armuline, kuid meenutades 2012. aasta karikavõistlusi, siis kõik on võimalik!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis