Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
AMEST RAPLA ESIMENE KODUMÄNG TÄNA!!!

AMEST RAPLA ESIMENE KODUMÄNG TÄNA!!!

Kuigi AmEst Rapla naiskond pidas oma esimese ametliku kohtumise Nordea Ühisliigas juba 7. oktoobril ja tänaseks päevaks on peetud neli lahingut, siis esimene kodumäng leiab aset alles täna, oktoobrikuu viimasel päeval.
                                                                        Kell 18.30 Sadolin Spordihoones algavas lahingus läheb Rapla esindus vastamisi Audentese SG/ Noortekoondisega. Tegu on eelmise hooaja Eesti meistrivõistluste hõbemedalistiga, kuigi Audentesest on edasi liikunud mitmed eelmise aasta tugitalad, on siiski tegemist tõsise vastasega, kellel on Eesti üks parimaid eesliine. Tänase päeva seisuga ei asetaks favoriidiseisusesse kumbagi naiskonda ning tõotab tulla tõeline võrdsete heitlus! Loodetavasti, annab koduväljak ja fännide toetus eelise just raplakatele!

Rapla naiskonna kontos on hetkeseisuga kolm kaotust ja üks võit. Läti naiskondadelt on saadud kindel kaotus ja üsnagi veenev võit. Valitsevale Eesti meistrile Eclex/1182-le jäädi hooaja avamängus hea vastupanu järel alla 11-silmaga. Viimases mängus, mis toimus möödunud reedel, tuli lõpusekundite thrilleris tunnistada aastaid Eesti naistekorvpalli tippu kuulunud Tallinna Ülikooli kahepunktilist paremust.

Kindlasti on naiskonnal, toetajatel ja fännidel soov võiduarvet kasvatada, korraliku esituse puhul ei ole midagi võimatut!

Tulge ja andke Teiegi oma panus naiskonna toetuseks!

Sünnipäev
Lisandra Vetesina
Sünd.: 19.08.2007
Tabeliseis