Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
LAUPÄEVAL OODATUD VASTASSEIS – RAKVERRE!

LAUPÄEVAL OODATUD VASTASSEIS – RAKVERRE!

Laupäeval, 2.novembril, ootab korvpallisõpru ees põnev vastasseis, kahe viimase hooaja pronksiduell TYCO Rapla vs BC Rakvere Tarvas. Seekordne kohtumine mängitakse Balti liiga alagrupiturniiri raames. Mäng saab alguse kell 17.00 Rakvere Spordihallis.
                                                                       Hooajaeelsel kontrollturniiril on meeskonnad korra omavahel kohtunud, siis jäi Tarvas peale 5 silmaga. Sellest mängust on aga omajagu aega möödas ning nüüd, kus hooaeg käib juba täiel rindel, on raske kontrollkohtumiste põhjal ennustusi teha. Ametlikes mängude pole aga veel vastamisi mindud.

Tarva esindus on komplekteeritud väga suure kogemustega mängumeestest: meile teada tuntud lätlased Juris Umbrasko ja Maris Laksa, lisandunud on Eesti koondise karastusega Rait Keerles, Silver Leppik, Kristo Saage, leedukad Giedrus Gustas ning Laurynas Mikalauskas ning ameeriklasest keskmängija Gregory Jenkins. Lisaks Balti liigale ja Alexela korvpalli meistriliigale lööb Tarvas kaasa EuroChallange sarjas.

Kuigi „paberilt“ vaadatuna on favoriidiseisuses kodumeeskond, on selge, et TYCO Rapla mehed lähevad Rakverre lahingut andma. Kumb jääb peale kas Rapla noorus või Tarva suur kogemuste pagas, see selgub alles laupäeval!

Kindlasti ei saa Rakveres Tarva fännide ees mängimine olema kerge. Tasakaalustamaks olukorda ootame laupäeval Rakverre ka võimalikult palju Rapla poolehoidjaid, tule ja aita omadel hea lahing anda!

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis