Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
LAUPÄEVAL KODUMÄNGUD, ÜLLATUSI JAGUB!

LAUPÄEVAL KODUMÄNGUD, ÜLLATUSI JAGUB!

Pärast kaks nädalat väldanud kodumängude pausi on laupäeval, 9.novembril, taaskord käes see päev, kus TYCO Rapla astub võistlustulle Sadolin Spordihoones. KK Pärnu vastu peetava kohtumise lahtivise toimub kell 17.00!
                                                                        Seda, et tuleb põnev vastasseis, ei pea ilmselt palju lahti seletama. TYCO Rapla ja KK Pärnu on vastased, kes teineteist väärivad! Ilmekalt peegeldas seda ka hooaja esimene omavaheline vastasseis, kus Rapla pidi võõral väljakul tunnistama pärnakate paremust 72:78. Kodumäng on kindlasti suurepärane võimalus revanšiks, kuid lihtne ei saa olema, see on selge. Iga viimse kui fänni kohalolek on tähtis, et aidata TYCO Rapla taaskord võidulainele!

Lisaks korvpallielamusele toob kodumäng külastajale ka rohkelt üllatusi. Esiteks, kuna 10.novembril on isadepäev, siis premeerime meiegi tublisid isasid. Kõik isad, kes tulevad mängu nautima koos oma lapsega, pääsevad saali 2-eurose piletiga.

Samuti pakub see kodumäng isadele tavapärasemast rohkem silmailu – ülesastuvad Eesti parimad tantsutüdrukud ehk TTÜ tantsutüdrukud! Tule ja saa osa enneolematust korvpalli ja tantsushow-st!

Loomulikult on meil head uudised ka neile, kel on juhtumisi 9. novembril sünnipäev. Endiselt on käimas Pizzakioski sünnipäevamäng (tuleta meelde, millega tegu, siit)!

Kusjuures sportlikult meelelahutuslik laupäeva õhtu ei lõpe seekord TYCO Rapla mänguga. Kohe pärast Alexela meistriliiga lahingut, algusega kell 19.15, astuvad võistlustulle ka AmEst Rapla naised, kelle vastaseks Läti U-16 koondis!

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis