Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TÄNA ESINDUSVÕISTKONNAD "LÕUNAS"

TÄNA ESINDUSVÕISTKONNAD "LÕUNAS"

Täna, 12. novembril, stardivad TYCO Rapla meeskond ja AmEst Rapla naiskond Lõuna-Eesti poole, et pidada oma järjekordsed lahingud korvpalliplatsil.
                                                                         Meeskonna teekond on veidi pikem, sihtpunktiks Valga, kus kohtutakse kohaliku Maks&Mooritsaga Alexela meistriliiga raames. 

TYCO-l on hetkel tabelis 3 võitu ja 4 kaotust, Valgal vastavad numbrid 2 ja 5. Ühe korra on meeskonnad omavahel juba kohtunud, siis ei olnud mäletatavasti kahtlust, kes võidu endale võtab! Kuid nüüd on käes uus mäng ning kõik algab nullist! Mõlemad meeskonnad näitasid oma viimastes kohtumistes head minekut – TYCO Rapla alistas KK Pärnu ning Valga napilt Tallinna Kalevi. Tõotab tulla kõva lahing, mis saab alguse kell 19.00!

Täpselt samal ajal läheb AmEst Rapla naiskond vastamisi Tartu Ülikooli esindusega ja selle mängu näol on tegemist Eesti Karikavõistluste veerandfinaali avamänguga. Samuti on oodata tulist heitlust, sest alles veidi enam kui nädal aega tagasi pidi Rapla Nordea Ühisliiga mängus lisajal tunnistama Tartu Ülikooli nappi paremust.

Hoidke pöialt nii meie meeskonnale kui ka naiskonnale ning kindlasti jälgige mängu käiku basket.ee online-ist!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis