Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO SAI PIIRILINNAS NAPI KAOTUSE

TYCO SAI PIIRILINNAS NAPI KAOTUSE

12. novembril mängis TYCO Rapla võõrsil Valga Maks&Mooritsa meeskonnaga. Viimasest Pärnu mängust oli kaasa võtta suurepärane emotsioon, kuid kahjuks ei olnud seekord sarnast minekut näha.
                                                                       Kodumeeskond Valga oli kohtumises pidevalt juhtivaks pooleks ning Raplale jäi tagaajajaroll. Kui kaitsetöö üle ei saa niivõrd palju nuriseda, sest vastased viskasid 58 punkti, siis rünnakutel oli arenguruumi rohkelt – visketabavus ei küündinud parimate päevade tasemini ning kogu mängu vältel teenis meeskond vaid 5 vabaviset.

Sellegipoolest ei lasknud Rapla Valgal mängu lõplikult enda kasuks pöörata ning viimasel neljandikul läks heitlus üsna tihedaks. Rapla meeskonnale jäi mängu normaalaja viimane rünnakuvõimalus, mille õnnestumise korral oleks kohtumine läinud lisaajale. Kahjuks aga see stsenaarium ei täitunud ning TYCO Rapla pidi vastu võtma 56:58 kaotuse.

TYCO Rapla meeskonna resultatiivseim oli Rait-Riivo Laane 17 punktiga, Žiga Fifolt ja Sven Kaldre lisasid 12 silma. Valga edukaim oli Edi Sinadinovic 20 punktiga.

Pikka puhkust TYCO meestel ei ole, juba neljapäeval, 14.novembril, võetakse suund Rakvere poole, et pidada Alexela meistriliiga mäng BC Tarvaga! Eelmisel Rakvere külastusel jäi võidust õige napilt puudu, mida rohkem Rapla fänne jõuab Rakverre, seda suuremad võimalused on seekord! Mäng algab kell 19.00.

Tihe mängude graafik saab jätku laupäeval, 16.novembril, kui TYCO Rapla läheb Eesti Karikavõistluste veerandfinaalis vastamisi TÜ Rockiga. Vastavalt juhendile peetakse kohtumine neutraalsel pinnal, milleks sellel korral on Viljandi Spordihall. Pall visatakse „lahti“ kell 15.00!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis