Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA VIIMANE TÄIENDUS LÕPUKS SAABUMAS

TYCO RAPLA VIIMANE TÄIENDUS LÕPUKS SAABUMAS

Pärast pikki otsinguid leidmaks mängijat positsioonile number 4, on TYCO Rapla leidnud sobiva mehe, kes toob lisajõudu korvialusesse tsooni. Rapla ridadesse saabub teine võõrleegionär, kes sarnaselt Žiga Fifolt-ile on pärit Balkanilt, veelgi kuulsusrikkamast korvpalliriigist – Serbiast.
                                                                           23-aastane Dušan Sisic saabub Eestisse täna, 20.novembri, õhtupoolikul. Millal võib mees TYCO Rapla särgis väljakule joosta, on veel selgumisel. Loodetavasti juba eeloleval laupäeval, kui TYCO Rapla peab kodumängu Tampere Pyrintö-ga.

206-cm pikkune Sisic alustas hooaega Serbia tugevuselt teises liigas, Radnicki OB võistkonnas, kus tema keskmised näitajad olid 17,6 punkti, 6 laupalli. Kahepunktiviskeid oli ta tabanud 56,2%-iga ning kolmeseid 42,9%. Juba varajases eas pühendas Sisic end korvpallile ning 13-18 aastaseni treenis ta Belgradi Partizani akadeemias. Samuti on ta kõikides vanusegruppides on olnud Serbia noortekoondiste kandidaat. Lisaks kodumaale on ta mänginud Sloveenias ning sõlminud lepingu Prantsusmaa klubiga, kuid viisa probleemide tõttu seal siiski mängida ei õnnestunud.

Otsingud TYCO Rapla meeskonna puuduolevale lülile on nüüdseks vilja kandnud. „Valisime uut mängijat tõepoolest kaua. Viimasel hetkel tekkis võimalus värvata 1993 aastakäigu Euroopa tippu kuuluv prospekt, kuid otsustasime mitte rohkem oodata ja minna edasi mängijaga, kellelt on kohe abi loota. Kahjuks ei olnud võimalik teda enne testimisele võtta, aga usaldame lähedasi soovitajaid ja statistikat, Serbia I liigas on ta ikka kõva tegija, laupäeval ladus vastastele 30 punkti“ võttis värbamisprotsessi kokku Rapla Korvpallikooli juht Jaak Karp.

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis