Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
AMEST RAPLA VÕITIS MÄNGU, KUID KARIKAS EDASI EI PÄÄSENUD

AMEST RAPLA VÕITIS MÄNGU, KUID KARIKAS EDASI EI PÄÄSENUD

28. novembril pidas AmEst Rapla naiskond karikavõistluste korduskohtumise Tartu Ülikooli naiskonnaga.
                                                                        Kuigi tartlannadel oli avamängust päris suur edu, ei tulnud nad kindlasti asja kergelt võtma. Samas soovis ennast tõestada ka Rapla – isegi kui ei suudeta lunastada poolfinaalipääsu, on vaja anda korralik lahing, et koguda kindlust järgmisteks mängudeks.
                                                                    Kohtumise algusest peale oligi kodunaiskond kergelt domineerivamaks pooleks. Pärast kahte veerandaega oli eduseis 42:34. Ka kolmandal neljandikul suudeti eduseisu kasvatada, kuid kahjuks ikkagi mitte piisavalt ohtlikult. Mängu lõppedes võttis Rapla kindla võidu 73:62, kuid edasipääsust jäi lahutama 18 punkti.

Rapla naiskonna punktid jagunesid väga ühtlaselt – käe sai „valgeks“ 9 mängijat. Edukaimad olid Kristel Viljus ja Kaia Kosk 13 silmaga, viimati nimetatu võttis maha ka 14 lauapalli ning tema takistamisel tehti 10 viga. Kerli Haas lisas 12 ning Kaari Kamp 8 punkti.

Nordea Ühisliigas on AmEst Raplal selle aastanumbri sees pidada 2 mängu. 8. detsembril kohtutakse Riias sealse TTT-ga ning 16. detsembril võõrustatakse SK Cesise naiskonda. 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis