Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
LAUPÄEVAL TARVA VASTASEKS KOGU RAPLA KORVPALLIKOOL

LAUPÄEVAL TARVA VASTASEKS KOGU RAPLA KORVPALLIKOOL

Laupäeval, 7. detsembril, peab TYCO Rapla oma järgmise kodumängu. Esmakordselt sel hooajal minnakse kodusaalis vastamisi BC Rakvere Tarva meeskonnaga.
                                                                        Põnevasse vastasseisu kaasab Rapla Korvpallikool kõik oma õpilased ja mitte ainult pealtvaatajana. Noored korvpallurid vanuses 7-18 omavad tähtsat rolli meeskonna mängueelsel tutvustamisel. Ülemöödunud hooajal algas sarnaselt Rapla ja Tartu Ülikooli vaheline poolfinaal mäng. Vaata meenutuseks videoklippi. Nüüd, kus uusi trennilapsi on omajagu lisandunud, oleks taaskord parasaeg järelkasv tõelisesse melusse kaasata!

Kuna õhtud on pimedad ja kõigil lastel ei ole võimalik üksinda mängule tulla, siis saavad eripakkumise osaliseks ka lapsevanemad. Kui mängule tuleb üks vanem, on tema jaoks piletihind 4€ (tavahind 5€), kui on tulemas ema-isa koos, siis on üks pilet 3€ ehk kahe peale kokku 6€. Tuleb vaid piletimüügis mainida, et Teie laps käib korvpallikoolis trennis.

Lisaks on laupäevasel mängul kõigile väikestele korvpallifännidele (mitte ainult korvpallikooli õpilastele) lõbus üllatus – batuut. Samuti toimuvad ka traditsioonilised loosimängud ning kõiki 7. detsembri sünnipäevalapsi premeerib Pizzakiosk.

Tulge ja veetke lõbus sportlik õhtupoolik kogu perega! Mäng algab kell 17.00. 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis