Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
KÕIGE VÄIKSEMATEL KOSSUTÜDRUKUTEL KÄISID KÜLAS PÄRNU PIIGAD

KÕIGE VÄIKSEMATEL KOSSUTÜDRUKUTEL KÄISID KÜLAS PÄRNU PIIGAD

5.detsembri varajastel õhtutundidel oli Rapla Spordihoone väikeste korvpallitüdrukute päralt. Rapla piigadel, kes käivad 1.-2. klassis või polegi veel kooliteed alustanud, käisid külas Pärnu korvpallitüdrukud.
                                                                        Üheskoos tehti soojendusvõimlemine, võisteldi teatejooksudes, mängiti rahvastepalli ning prooviti ka korvpallis mõõtu võtta. Poolteist tundi oli sisustatud põnevuse, rõõmu ja võiduhõisetega. Mitmed tüdrukud pidasid oma esimesed võistlused ja kindlasti sai nende korvpallipisik tublisti lisa. Pärast raske „tööpäeva“ lõppu ootas osalejaid ka preemia – natuke maiustamist ning kindlasti olid kõik välja teeninud ka uhke nimelise diplomi.

Rapla Korvpallikooli esinduses lõid kaasa Getriin Kolk, Kaialiisa Kristal, Keit Liis Kõiv, Gerlin Maide, Angela Muddi, Eliis Nurmsoo, Anete Nõmmik, Katri Rüüson, Berit Täpsi, Emma Uuskam, Lisandra Vetesina ja Gerte Visnu.

Suured tänud Pärnu treenerile ja võistkonnale, kes võtsid vaevaks Raplasse sõita! Suur kiitus ka Rapla tüdrukute vanematele, kes tööpäeva lõputundide saabumisel täitsid saalis olevad pingiread!

Pildigalerii: http://vana.raplakk.ee/pildigalerii/id/208/kategooria_id/73/

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis