Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
G4S NOORTELIIGA: A ja B KLASS

G4S NOORTELIIGA: A ja B KLASS

Õige varsti on 2013. aasta lõpule jõudmas ning see tähendab, et korvpalli hooajast on juba pea pool selja taga. On paras aeg teha vahekokkuvõtteid, kuidas kulgevad mängud korvpallikooli noorte esindustel. Alustame kõige vanematest A (sünd 1995-1997) ja B (sünd 1998-1999) klassist.
                                                                        Korvpallikooli kõige vanemad neiud on hooaega alustanud tublilt, kogutud on neli võitu ja kaks kaotust. Kindlalt jäädi alla vanusegrupi ülekaalukale liidrile Audentese SK. Mõneti üllatuslikult tuli kaotus ka BC Kalev Stari naiskonnalt ning seega tuleb teist põhiturniiriringi alustada kolmandalt positsioonilt. Tublisti esinesid Rapla neiud Eesti Karikavõistlustel ning 21. detsembril ootab neid ees selle aasta viimane mäng – karikafinaal!

Kõige vanematel noormeestel nii hästi ei ole läinud. Nagu kõikide teiste vanuseklasside Rapla võistkonnad konkureerivad ka A noormehed eliitgrupis ehk 8 parima meeskonna hulgas (eelmise hooaja tulemuste põhjal). Meeskonnal, keda on esimeses hooaja pooles kimbutanud ebatavaliselt palju haigusi ja vigastusi, on turniiritabelis1 võit ja 8 kaotust ning asutakse seega 7. kohal. Kokku osaleb selles vanuses 33 meeskonda (8 eliidis ja 25 esiliigas).

Nooruke B-klassi poiste võistkond, kus vaid üks noormees sündinud 1998. aastal, ei ole „kõrgemas“ seltskonnas suutnud võiduarvet avada ja asuvad eliitgrupi viimasel ehk 10. positsioonil. Kokku osaleb G4S noorteliiga poiste B vanusegrupis 37 meeskonda.

B-klassi tüdrukutel ei ole hooaja algus väga lihtsalt kulgenud. 11 võistkonna konkurentsis jagatakse hetkel kahe võiduga 7.-9. kohta.

Uueks aastaks on kõikidel võistkondadel kindlasti motivatsiooni, et tublisti treenida ning teises ringis võiduarveid suurendada!

G4S Noorteliiga

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis