Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
AASTA VIIMANE MÄNG TOIMUB 28.DETSEMBRIL!

AASTA VIIMANE MÄNG TOIMUB 28.DETSEMBRIL!

Just nagu enamus Eestimaa rahvast, sai ka TYCO Rapla meeskond pühade ajal paar päeva hingetõmbepausi. Kuid alates I jõulupühast ehk 25. detsembrist on juba taaskord trenni tehtud, et valmistuda aasta viimaseks mänguks.
                                                                            28. detsembril kohtub TYCO Rapla kodusaalis TTÜ meeskonnaga. Kui eelmisel aastal kohtuti omavahel nö söögi alla ja söögi peale, siis seekord saab toimuma alles teine lahing, esimene Rapla kodusaalis. Alexela meistriliiga turniiritabelis asetseb TTÜ Raplast küll märksa paremal positsioonil, kuid see ei tähenda, et TYCO-l mängus šansse poleks!

Lisaks korvpallilahingule pakuvad publikule silmailu Rapla endised tantsutüdrukud. Samuti saavad pealtvaatajad oma visketäpsuse proovile panna Vici võistluses, mille peaauhinnaks on juba 200 eurot. Endiselt ootame kohale mängupäeva sünnipäevalapsi ja on jõus ka Pizzakioski poolajaloos.

Pühade vahelisse aega sobib ideaalselt perega veedetud sportlik õhtupoolik, TYCO Rapla kodumäng pakub selleks suurepärase võimaluse! Kohtumine algab Sadolin Spordihoones kell 17.00, olge kohal!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis