Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
KAS JAANUARI KUU LÕPPEB VÕIDUKALT?

KAS JAANUARI KUU LÕPPEB VÕIDUKALT?

30. jaanuaril peab TYCO Rapla aasta esimese kuu viimase mängu. Kolme mängulise võiduseeria järel ootab mehi ees vastasseis Tallinna Kaleviga. Hooaja esimeses pooles kohtuti kalevlastega nö söögi alla ja söögi peale – kokku neljal korral. Omavaheline seis on senini 3:1 Kalevile, kuid kõik peetud kohtumised olid üdini tasavägised.
                                                                        Kindlasti ei saa erandiks olema ka peatselt saabuv lahing Tallinna Kalevi Spordihallis. Loodame, et Rapla fännide toel, kelle hääl ja trummipõrin on tavapäraselt halli täitnud, suudab oma võimed paremini realiseerida just külalismeeskond.

Kuigi Kalevi meeskonda on hooaja algusest vedanud kogenud eestlastest tugitalad, on nende koosseis leegionäride osas olnud üsna ebastabiilne. Jaanuari kuuks on meeskonna juurest lahkunud viis erinevat välismaalast. Kaks võõrleegionäri on siiski koosseisus olemas ka praegu. Nendeks on ameeriklastest mängumehed Dennis Mims ning Asenso Ampim.

Omad šansid on mõlemal meeskonnal, selles pole kahtlust! Hea Rapla poolehoidja, tule ja lõpeta tööpäev Kalevi Spordihallis ning anna oma panus, et TYCO Rapla mehed tooksid neljandad järjestikused võidupunktid koju! Mäng algab kell 19:00.

Järgmine kodumäng juba laupäeval, 1. veebruaril, kell 17.00 TTÜ KK vastu!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis