Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
AmEst Rapla tegi hooaja parima mängu, kuid võidulisa ei saanud

AmEst Rapla tegi hooaja parima mängu, kuid võidulisa ei saanud

Möödunud nädalavahetusel toimunud AmEst Rapla võistlusreisi saab kokku võtta järgnevalt: endast tugevamale tehti elu väga raskeks, kuid nö võrdse konkurendi vastu sama head mängu näidati ei suudetud ning võidulisa Riiast koju ei toodud.
                                                                        Laupäeval, 8, veebruaril, kohtuti Läti Ülikooli naiskonnaga, kes on täiseduga vahegrupi liider ning põhiturniiril alistas Rapla väga kindlalt. Seekord näitasid AmEst Rapla neiud aga väga südikat mängu – võideldi kaitses ning kannatlikult lahendati võimalused rünnakul.

Mäng kulges valdava osa punkt-punktis, veidi vähem kui 3 minutit enne kohtumise lõppu oli Rapla minimaalses kaotusseisus 58:59. Mängu lõpuminuteil olid koduväljakul mänginud lätlannad visetel aga väga kindlad ning AmEst Rapla pidi vaatamata heale esitusele vastu võtma kaotuse 63:69.

AmEst Rapla resultatiivseim oli kohtumises Kaia Kosk, kes viskas 18 punkti, võttis 12 lauapalli ja andis 6 korvisöötu. Kerli Haas lisas 13 ja Karin Lipstuhl 10 silma.

Pühapäevaseks vastaseks olid Riia TTT Juuniorid. Juba mitmendat korda sel hooajal kehtib AmEst Rapla kohta reegel, et endast tugevamate võistkondade vastu näidatakse väga head mängu, kuid võidetavate vastastega on mängupilt tunduvalt kehvem.

Mängu avaminutist haarasid initsiatiivi Riia neiud.  Raplal oli raskusi visete tabamisega ning samuti oli kaitsemängus tunda eelmise päeva lahingu „jälgi“. Alla siiski ei antud ning kaotusseis püsis pidevalt 10 punkti piirimail. Päris ohtlikuks aga kaalus ning pikkuses suurt ülekaalu omanud lätlannadele ei saadud. Mäng lõppes vastaste 11:0 spurdiga ning seega kujunesid kaotusnumbrid suureks 63:85.

Rapla kontosse tõi Kaia Kosk 22 punkti, 9 lauapalli ja 5 söötu. Karin Lipstuhl lisas 13 silma, 6 lauapalli ja 3 vaheltlõiget; Laura Marleen Reissar panustas 10 punkti.

Järgmise mängu peab AmEst Rapla 18.veebruaril Tartus ning seejärel toimub märtsis 5 kodumängu. 

Sünnipäev
Sigdi Mägi
Sünd.: 09.08.1999
Gerte Visnu
Sünd.: 09.08.2005
Liis Liibak
Sünd.: 09.08.2007
Tabeliseis