Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLAL VALGA ÜLE VÕIDUPUNKTID KIRJAS

Märtsikuu esimesel päeval peetud mängus võõrustas TYCO Rapla Valga Maks&Mooritsa meeskonda. Kodumeeskond oli pea kogu kohtumise liidrirollis, kuid siiski püsis Valga mängus ning põnevust oli mängus küllalt.
                                                                        TYCO Rapla alustas mängu kindlamalt ning asus kiirelt 9:0 juhtima. Seejärel sai ka Valga oma mängu käima, kuid esimese neljandiku lõpuks suutis TYCO oma eduseisu säilitada – 23:16. Tagantjärele „tark“ olles võibki öelda, et avavaatus otsustas mängu saatus. Kõik järgmised neljandikud mängitit viiki – 16:16, 17:17 ja 23:23.

Loomulikult ei kulgenud aga skoor sujuvalt ja igavalt, mõlema meeskonna mängus oli nii tõuse kui mõõnu. Näiteks veidi enne 3. veerandi lõppu jõudis Valga raplakatest 4 silma kaugusele, veidi enam kui kaks minutit enne kohtumise lõppu lahutas meeskondi vaid kolm silma. Koduväljakueelist omanud TYCO mehed olid kriitilistel momentidel kindlamad ning 79:72 võit jäeti koju.

Heas hoos oli TYCO poolelt Rait-Riivo Laane, kes tõi 21 punkti, andis 4 söötu ja tegi 6 vaheltlõiget. Sven Kaldre lisas 17 silma ja 5 söötu, Žiga Fifolt 16 punkti ja 7 lauapalli. Martin Dorbek panustas 10 silma. Valga resultatiivseimad olid Kristjan Evart ja Miguel Ortega 19 punktiga.

Neljapäeval, 6.märtsil, kohtub TYCO Rapla võõrsil BC Kalev/Cramoga. Järgmine kodumäng tuleb aga eriliselt põnev. 8. märtsil toimub Naistepäeva erimäng, kus astuvad üles ka Miss Raplamaa kandidaadid.  TYCO Rapla vastaseks on Tallinna Kalev.