Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
MISSIDE NING NAISTEPÄEVA ERIMÄNG LAUPÄEVAL!

MISSIDE NING NAISTEPÄEVA ERIMÄNG LAUPÄEVAL!

TYCO Rapla järgmine kodumäng leiab aset 8.märtsil kui tavapärasel kellaajal, 17:00, võõrustatakse Tallinna Kalevi meeskonda. Pealtvaatajatele on saabuv mäng eriline „maiuspala“ – naistepäeva erimäng, kus astuvad üles Miss Raplamaa kandidaadid.
                                                                      Tähtsa päeva puhul premeeritakse naisperet väikese üllatusega, mille saab kätte mängult lahkudes. Silmailu pakuvad Miss Raplamaa 2014 kandidaadid. Nagu traditsiooniks on kujunenud, saavad pealtvaatajad anda oma lemmikmissile hääle ning nii selgub Kossumiss 2014.

Jõudes tagasi korvpallilahingu juurde, ei ole vaja ilmselt kaks korda öelda, et tegemist on TYCO Rapla jaoks olulise mänguga. On just Tallinna Kalev see, kes asetseb TYCO Rapla ees, 6.positsioonil. Ideaalse stsenaariumi järgi on TYCO-l võimalus Kalevit püüda. Esimene samm selleks on pöörate enda kasuks viimane omavaheline vastasseis.

Loomulikult ei puudu mängult ka tavapärased meelelahutusüritused. Tuletame meelde, et Vici viskevõistluse jackpot on kasvanud juba 550 euroni!

Head fännid, tulge kohale koos naiste ja lastega ning veetke ühiselt meeleolukas õhtupoolik! Kes kohe kuidagi õigeks ajaks Sadolin Spordihoonesse ei jõua, siis võtke teadmiseks, et mängust teevad ülekande nii DelfiTV kui ka TV6!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis