Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
AIVAR KUUSMAA TYCO PINGIL JUBA LAUPÄEVAL

AIVAR KUUSMAA TYCO PINGIL JUBA LAUPÄEVAL

22.märtsil algusega kell 17:00 peab TYCO Rapla oma järgmise kodumängu Alexela korvpalli meistriliigas. Rapla meeskonna vastasseis Rakvere Tarvaga on alati põnevust tekitanud ning sel hooajal on peetud mitmeid tasavägiseid mänge. Kevade esimesteks päevadeks on aga intriig vähemalt kolmekordselt üleval.
                                                                        Esiteks, mida lähemale jõuab põhiturniiri lõppfaas, seda suuremat kaalu omab iga mäng. Teiseks, TYCO Raplal pole olnud veel võimalust kohtuda Tarva nö uue koosseisuga, kuhu enam ei kuulu Keerles ja Jenkins. Kolmandaks, tõenäoliselt kõige intrigeerivamaks asjaoluks on TYCO Rapla meeskonna treenerivahetus. Pärast veidi enam kui aastast pausi naaseb ametisse lugematute eestlaste lemmik, legendaarne viskekahur, Aivar Kuusmaa.

Kui kedagi võib selline olukord ikka „külmaks“ jätta, siis laupäevasele vastasseisule lisab veel enam vürtsi tõsiasi, et kui Aivar Kuusmaa peatreeneri roll BC Kalev/Cramos lõpu sai, siis viimane mäng peeti just Rakvere Tarva vastu. Tol korral pidi Kuusmaa vastu võtma kaotuse. Ei ole kahtlust, et soov võtta TYCO Rapla meestega Tarva vastu omamoodi revanš on suur.

Loomulikult on mängul toimumas kõik traditsioonilised võistlused ja loosid. Lisaks on pärast TYCO mängu võimalus kaasa elada praegu võidulainel olevale AmEst Rapla naiskonnale, kes kell 19:30 kohtub Riia TTT juunioritega!

Sind ja sinu pere ootab ees elamusterohke korvpallipäev, olge kohal! 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis