Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO VÕÕRUSTAB LAUPÄEVAL PÄRNAKAID

TYCO VÕÕRUSTAB LAUPÄEVAL PÄRNAKAID

29.märtsil kell 17:00 peab TYCO Rapla oma neljanda, viimase, kodumängu märtsikuus. Viimane mäng Tarva vastu tõestas veenvalt, et Rakvere ja Rapla vastasseisud pakuvad palju intriigi. Ka mängud KK Pärnu meeskonnaga on üldjuhul põnevusrohked ning rahvavoog Sadolin Spordihoonesse on keskmisest suurem.
                                                                       Huvitav on, et nii TYCO Rapla kui ka Pärnu on oma viimased kohtumised Alexela Meistriliigas pidanud just Rakvere Tarva vastu. Rapla tulemust me kõik teame. Pärnu pidi aga 26.märtsil Tarva üsnagi kindlat, 75:56, paremust tunnistama. Loomulikult ei saa taoliste võrdluste järgi midagi ennustada. Kui Rapla mängib aga samasuguse innuga kui laupäeval ja ka uued mängujoonised on selgemaks saanud, ei ole kindlasti kohatu loota parimat.

Ka pealtvaatajatel tasub minna korvpallisaalidesse viskeid harjutama. TÜ/ Rocki ja Kalev/Cramo mängul tabas õnnelik fänn keskjooneviske ja sai auhinnaks vägeva jalgratta. Saabuval TYCO mängul on panused veelgi kõrgemad ning jackpot küündib juba 650€-ni!

TYCO Rapla võttis esimese võidu Aivar Kuusmaa juhendamisel eriti magusalt ära, tule ja vaata oma silmaga, kas tuleb ka teine!

NB! Järgmine kodumäng juba 1.aprillil kell 19:30 TÜ/ Rock vastu.

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis