Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA U14 JA U15 NOORMEHED EYBL-is

RAPLA U14 JA U15 NOORMEHED EYBL-is

Möödunud nädalavahetusel toimusid EYBL-i ehk Euroopa Noorte Korvpalliliiga etapid nii U15 kui ka U14 poiste vanusegruppidele. Kuigi Rapla KK võistkonnad sel hooajal EYBL-is kaasa ei löö, saavad Rapla tublimad poisid rahvusvahelise kogemuse teiste Eesti tiimide koosseisus.
                                                                        28.-30.märtsini toimus Valgevenes Maladzyechna linnas U15 vanuseklassi EYBL-i etapp. Teekonna Valgevenesse võttis ette kogunist 3 Eesti võistkonda: KK Viimsi, Sportkuna ning Tallinna Kalev. Viimase kooseisus lõid etapil kaasa ka neli Rapla Korvpallikooli õpilast – Gregor Ilves, Sigfried Kesküla, William Stein ja Tanel Nipernadi.

Viiest mängust saadi kirja kolm võitu. Alla jäädi kahele Valgevene esindusele BC Meshcheryakova ja BC Tsmoki-Minsk. Võidud teeniti BC Zubrys (Poola), BS Jekaterinburg (Venemaa) ning Sportkunda üle. Mängutulemuste ning statistikaga saab tutvuda siin.

Lisaks korvpallialastele kogemustele, mida hangiti ohtralt, oli sõit Valgevenesse omamoodi reisikogemus. Kesised elamistingumused viisid poisid tagasi aega, mis oli aastaid enne nende sündi.

U14 poiste etapp toimus kodule märksa lähemal Lätis, Ventspilsis. Rapla KK poistest sõitsid võistlema kaks noormeest Karel Kreuz ja Kalr-Reimond Kõrs, kes mängisid BC Kalev/Fensteri meeskonna koosseisus.

Ka nooremad poisid said kirja viiest mängust kolm võitu.  Võidupunktid kirjutati tabelisse BS Vasileostrovskaya (Venemaa), Riia VEF-i ja Tapiolan Honka (Soome) üle. Kindel kaotus võeti vastu BS Riga/DSN-ilt ning napilt, 2 silmaga, jäädi alla BS Centralnajale (Venemaa).  Tulemused ja statistika nähtavad siit.

Tegemist oli U14 vanusegrupi viimase EYBL-i etapiga. BC Kalev/Fenster võistkond lõpetas oma grupis 16 võistkonna hulgas 5. kohal ning sellega kindlustati järgmiseks hooajaks pääs I divisjoni.

Suured tänud klubidele ja nende treeneritele kaasamast Rapla poisse oma võistkondadesse!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis