Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
BC KALEV/CRAMO TÄNA RAPLAS

BC KALEV/CRAMO TÄNA RAPLAS

Täna, 7.aprillil, kell 19:30 võõrustab TYCO Rapla meeskond BC Kalev/Cramo esindust. Kohtumise näol on mängus olevate meeskondade jaoks tegemist põhiturniiri viimase lahinguga. Kogu Alexela meistriliigas on aga üks mäng veel ees, 8.aprillil kohtuvad Tallinna Kalev ja Valga Maks&Moorits.
                                                                      Valitseva Eesti meistriga on TYCO Raplal õnnestunud kohtuda kahel korral. Kodupublikul sai Cramo mängijaid kohata jaanuarikuus, siis pidi TYCO Rapla tunnistama vastaste paremust 87:61. Ka teine omavaheline mäng toimus käesoleva aastanumbri sees, märtsikuus. Ka siis võttis favoriit oma tulemusega 81:50.

Mängus, kus põhiturniiri järjestust silmas pidades ei ole enam midagi kaalul, üritab TYCO Rapla näidata oma parimat vastupanu. Hea esitus annaks kindlasti suurepärase tunde play-off-iks! Tulge ja aidake raplakatel endast maksimum anda!

Vici viskevõistluses läheb mängu jackpot-ide jackpot – 800 €. Ja tegemist ei ole trükiveaga, kui tabate keskjoonelt ja seejärel ka vabaviskejoonelt, siis oletegi võitnud 800 eurot puhtalt kätte!

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis